→Etxebarri

25 pilotari ari dira Etxebarriko Besagain Txiki txapelketan parte hartzen

etxebarri besagain pilotazale elkartea 2017 2018 denboraldia

Otsailaren 22an eman diote hasiera Etxebarrin Besagain Txiki esku pilota txapelketari. Etxebarriko eta Basauriko pilotariak ari dira parte hartzen.

Besagain taldeko pilotariak, 2017-2018 denboraldian // Besagain Pilotazale Elkartea

Otsailaren 22an eman diote hasiera Etxebarrin Besagain Txiki esku pilota txapelketari. Guztira 25 pilotari ari dira parte hartzen txapelketan, umetxoetatik gazteetara: Etxebarriko 22 pilotari eta Basauriko 3. Finalak ekainaren 2an izango dira Etxebarriko frontoian.

Besagain Txiki 2018 txapelketa – Egitaraua

Otsailak 22, osteguna / 17:45
Umetxoak: Aitor Barrio – Aitzol Meabe
Umetxoak: Ander Perez – Eneko Rodriguez
Umetxoak: Haritz Garcia – Samuel Pomar
Umeak: Ian Rodriguez – Xabi Garcia
Umeak: Lander Zuil – Oier Velilla

Otsailak 23, ostirala / 19:00
Umetxoak: Peru Almandoz – Aitzol Meabe
Gaztetxoak: Ibai Marin – Julen Zenigaonaindia
Gaztetxoak: Ugaitz Dominguez – Xabi Barrena
Gaztetxoak: Alvaro Castillo – Dorkaitz Meabe
Gazteak: Eihartz Zubiaurre – Iker Aretxaga

Otsailak 27, asteartea / 17:45
Umetxoak: Aitor Barrio – Eneko Rodiguez
Umoetxoak: Aitzol Meabe – Haritz Garcia
Umetxoak: Peru Almandoz – Samuel Pomar
Umeak: Oihan Dominguez – Pablo Gonzalez

Martxoak 1, osteguan / 17:45
Umeak: Ian Rodriguez – Lander Zuil
Umeak: Oier Velilla – Xabi Garcia
Gaztetxoak: Ibai Marin – Ugaitz Dominguez
Gaztetxoak: Julen Zenigaonaindia – Xabi Barrena

Martxoak 6, asteartea / 17:45
Gaztetxoak: Julen Zenigaonaindia – Dorkaitz Meabe
Gazteak: Gorka Sobron (Basauri) – Unai Pascual (Basauri)
Gazteak: Markel Diez (Basauri) – Iker Aretxaga
Gazteak: Eihartz Zubiaurre – Eneko Bercedo

Martxoak 8, osteguna / 17:45
Umetxoak: Aitor Barrio – Haritz Garcia
Umetxoak: Peru Almandoz – Ander Perez
Umetxoak: Samuel Pomar – Eneko Rodriguez
Umeak: Oihan Dominguez – Xabi Garcia

Martxoak 13, asteartea / 17:45
Gaztetxoak: Alvaro Castillo – Ugaitz Dominguez
Gaztetxoak: Ibai Marin – Xabi Barrena
Gazteak: Eneko Bercedo – Markel Diez (Basauri)

Martxoak 20, asteartea / 17:45
Umeak: Oihan Dominguez – Lander Zuil
Umeak: Pablo Gonzalez – Ian Rodriguez
Gazteak: Gorka Sobron (Basauri) – Markel Diez (Basauri)
Gazteak: Unai Pascual (Basauri) – Iker Aretxaga

Martxoak 22, osteguna / 17:45
Umetxoak: Peru Almandoz – Eneko Rodriguez
Umetxoak: Ander Perez – Samuel Pomar
Umeak: Pablo Gonzalez – Oier Velilla
Gaztetxoak: Alvaro Castllo – Ibai Marin

Apirilak 10, asteartea / 17:45
Gaztetxoak: Dorkaitz Meabe – Xabi Barrena
Gazteak: Iker Aretxaga – Gorka Sobron (Basauri)
Gazteak: Unai Pascual (Basauri) – Eneko Bercedo

Apirilak 12, osteguna / 17:45
Umetxoak: Aitor Barrio – Ander Perez
Umetxoak: Haritz Garcia – Eneko Rodriguez
Umetxoak: Aitzol Meabe – Samuel Pomar

Apirilak 17, asteartea / 17:45
Gaztetxoak: Ugaitz Dominguez – Julen Zenigaonaindia
Gaztetxoak: Dorkaitz Meabe – Ibai Marin
Gazteak: Eihartz Zubiaurre – Gorka Sobron (Basauri)

Apirilak 19, osteguna / 17:45
Umeak: Ian Rodriguez – Oier Velilla
Umeak: Pablo Gonzalez – Lander Zuil
Gaztetxoak: Alvaro Castillo – Xabi Barrena

Apirilak 24, asteartea / 17:45
Umetxoak: Aitor Barrio – Samuel Pomar
Gazteak: Markel Diez (Basauri) – Eihartz Zubiaurre
Gazteak: Gorka Sobron (Basauri) – Eneko Bercedo

Maiatzak 1, asteartea / 17:45
Umeak: Oihan Dominguez – Ian Rodriguez
Umeak: Xabi Garcia – Pablo Gonzalez
Gaztetxoak: Julen Zenigaonaindia – Alvaro Castillo

Maiatzak 3, osteguna / 17:45
Umetxoak: Peru Almandoz – Aitor Barrio
Umetxoak: Ander Perez – Haritz Garcia
Umetxoak: Aitzol Meabe – Eneko Rodriguez

Maiatzak 8, asteartea / 17:45
Gaztetxoak: Dorkaitz Meabe – Ugaitz Dominguez
Gazteak: Iker Aretxaga – Eneko Bercedo
Gazteak: Unai Pascual (Basauri) – Markel Diez (Basauri)

Maiatzak 10, osteguna / 17:45
Umetxoak: Ander Perez – Aitzol Meabe
Umetxoak: Peru Almandoz – Haritz Garcia
Umeak: Oihan Dominguez – Oier Velilla

Maiatzak 15, asteartea / 17:45
Umeak: Xabi Garcia – Lander Zuil
Gazteak: Unai Pascual (Basauri) – Eihartz Zubiaurre

Ekainak 2, larunbata / 10:30
Finalak. 1. eta 2. sailkatuek jokatuko dute

Irakurrienak

Gora

Geuria Laguntzaileak Geuria Laguntzaileak