→Hego Uribe

Hego Uribe eskualdeko 100 herritar, Behobia-Donostia lasterketan

// Argazkia: BehobiaSS

Behobia-Donostia lasterketaren 56. edizioa izan zen atzo. Pandemia tarteko, ohi baino partaide gutxiago bildu ditu aurtengo lasterketak. Hala ere, 25.000 lagunek baino gehiagok eman dute izena proban. Tartean, Hego Uribe eskualdeko 106 korrikalarik: Arrigorriagatik 15, Basauritik 37, Etxebarritik 20, Galdakaotik 33 eta Ugaotik 1. 

Hego Uribe eskualdeko korrikalarien sailkapenak (momentuz behin-behinkoak):

Arrigorriaga

Sailkapen postua (orokorra) | Izen-abizenak | Helmuga denbora

5354 | Juan Carlos Bouza Fernandez | 01:36:02
10172 | Karlos Azabal Martin | 01:45:48
10494 | Igone Del Cid Puches | 01:46:25
11785 | Gemma Pacho Iglesias | 01:49:08
11787 | Agurtzane Urbina Garcia de Bikuña | 01:49:08
12275 | Josu Najera Zuloaga | 01:50:04
12716 | Carlos Lopez Vicente | 01:51:03
14440 | Iñigo Rodriguez Manteca | 01:54:57
15329 | Uxue Ostaikoetxea Garcia | 01:57:07
15546 | Igone Barañano Izagirre | 01:57:43
15808 | Anartz Diaz Blanco | 01:58:27
17229 | Encarni Gonzalo Alonso | 02:03:52
17230 | Patricia Bon Suberbiola | 02:03:52
— | Lexuri Casado Lataburu | —
— | Raul Escribano Marin | —

Basauri

Sailkapen postua (orokorra) | Izen-abizenak | Helmuga denbora

344 | Iñaki Jimeno Peña | 01:16:08
671 | Asier Andres Justo | 01:19:20
1286 | Sendoa Gonzalez Hernandez | 01:23:25
2313 | Asier Ayo Saez | 01:27:54
2853 | Maria Isabel Sixto Tato | 01:29:23
2885 | Eneko Yenes Romero | 01:29:31
3963 | Iker Madariaga Bilbao | 01:32:40
4378 | Juan Carlos Ramos Llaguno | 01:33:44
4838 | Miguel Angel Martin Calvo | 01:34:48
4908 | Pedro Zarco Teso | 01:34:58
5290 | Yeray Gonzalez Gutierrez | 01:35:53
5358 | Jesus Maria Tauste Lopez | 01:36:03
5402 | Oscar Figal Garcia | 01:36:11
6929 | Iagoba Perez de la Fuente | 01:39:21
7228 | Igor Moras Ferandez | 01:39:51
8819 | Alfredo Gutierrez Herrero | 01:43:07
10743 | Alejandro Rodriguez Castresana | 01:47:01
10846 | Asier Pascual Platero | 01:47:13
11964 | Juan Cortazar Abasolo | 01:49:28
12672 | Patricia Izquierdo Lopez | 01:50:57
13090 | David Estevez Gonzalez | 01:51:52
13395 | Iker Nuñez Bengoa | 01:52:33
14286 | Jesus Santamaria Zorrilla | 01:54:35
15457 | Montse Valle Rico | 01:57:29
15973 | Iñigo Vila Gonzalez | 01:58:52
15974 | Maite Larrazabal Orue | 01:58:53
15991 | Nerea Peña Miranda | 01:58:56
16072 | Aitor Villamor Ichaso | 01:59:14
16639 | Asier Gutierrez Vicente | 02:01:07
16969 | Belen Hernando Barran | 02:02:36
— | Alberto Gonzalez Vizan | —
— | Julian Garcia Garcia | —
— | Unatx Prieto Esteban | —
— | Zuriñe De la Fuente Maza | —
— | Ander Jorge Cuñado | —
— | Ivan Traba Borrazas | —
— | Iratxe Goyoaga Lejarreta | —

Etxebarri

Sailkapen postua (orokorra) | Izen-abizenak | Helmuga denbora

583 | Javier Martin Hidalgo | 01:18:43
1682 | Javier Benito Etxenike | 01:25:23
2672 | Iker Muñoz Perez | 01:28:53
2828 | Joaquin Rodriguez Melero | 01:29:04
3696 | Igor Morales Ipiña | 01:31:57
7857 | Ricardo De Celis Perez | 01:41:15
8733 | Alain Sainz-Aja Sevilla | 01:42:56
8818 | Julio Javier Gamazo del Rio | 01:43:07
9102 | Javier Casado Barreiro | 01:43:39
9869 | Manu Etxegarai Dominguez | 01:45:07
9870 | Maite Alvarez Serrano | 01:45:07
10768 | Juan Crespo Priegue | 01:47:04
17331 | Aitor Fernandez Martin | 02:04:27
18731 | Laura Cobos Lorente | 02:14:02
— | Andrea Macho Suarez | —
— | Andres Rubio Rubio | —
— | Josu Ronda Betanzos | —
— | David Uriarte Perurena | —
— | Iker Rojo Gomez | —
— | Luisa Sacristan Barazon | —

Galdakao

Sailkapen postua (orokorra) | Izen-abizenak | Helmuga denbora

73 | Aitor San Vicente Astobiza | 01:10:45
573 | Karmel Andoni Lacuesta Dañobeitia | 01:18:39
868 | Josu Sagarduy De la Mar | 01:20:41
903 | Mikel Ocerinjauregui Labarrieta | 01:21:00
1243 | Jorge Santos Roman | 01:23:12
1635 | Juankar Martinez Gomez | 01:25:09
1864 | Aitor Landa Guerra | 01:26:12
2017 | Jon Ramos Renedo | 01:26:53
3201 | Xabi Olea Calderon | 01:30:25
3270 | Nagore Ferreira Zamalloa | 01:30:36
3410 | Oskar Camara Rioboo | 01:31:03
3792 | Endika Soria Elizondo | 01:32:11
5204 | Xabier Pipaon Elorza | 01:35:39
9293 | Nerea Cuevas Villamor | 01:44:01
9293 | Imanol Fuica Fuentes | 01:44:02
11608 | Aritz Guinea Paños | 01:48:47
11768 | Alberto Ealo Artetxe | 01:49:06
12311 | Francisco Jose Seoane Rivero | 01:50:09
14114 | Patricia Gonzalez Nava | 01:54:09
14996 | Jon Mikel Angoitia Varela | 01:56:12
17274 | Borja Lopez Sanzol | 02:04:06
19005 | Eduardo Lopez Puente | 02:17:56
— | Ainhoa Jugo Abasolo | —
— | Ainhoa Etxebarria Salazar | —
— | Hizkuntze Zarandona Calvo | —
— | Fernando Morente Luque | —
— | Lara Dorao Talleda | —
— | Jone Fuente Herrera | —
— | Miguel Fernandez Iglesias | —
— | Jon Feliz Martin | —
— | Itziar Lopez de Alda Arrondo | —
— | Ander Postigo Bolaño | —
— | Ianire De la Torre Crespo | —

Ugao

Sailkapen postua (orokorra) | Izen-abizenak | Helmuga denbora

681 | Ibai Marcos Lopez | 01:19:24

Gora

Geuria Laguntzaileak Geuria Laguntzaileak