→Hego Uribe

Korrika 21 | Nortzuek eramango dute lekukoa Hego Uribe eskualdean?

Hego Uribe eskualdera apirilaren 10ean goizean helduko da XXI. Korrika. Kilometroz kilometro lekukoa nortzuk eramango duten jakin nahi?  

2017ko Korrika, Ugaon / Geuria

Gaur hasi eta hilaren 14ra bitartean ospatuko da 21. Korrika, Garestik Gasteiza. Hego Uribe eskualdera apirilaren 10ean goizean helduko da. Kilometroz kilometro lekukoa nortzuek eramango duten jakin nahi?

ARRANKUDIAGA 09:25
1400 – Zeberioko Udala / Akerbeltz
1401 – Arrankudiagako Gizarte
1402 – Arrankudiagako Udala
1403 – Arrankudiagako Eskola
1404 – Arrankudiagako Gaztetxea
1405 – Zollo
1406 – Zeberioko Austarri Kultur Elkartea / Zeberioko Gure Indarra

UGAO 09:55
1407 – Zeberioko Eskola / Txubelasu Guraso Elkartea
1408 – Ugaoko Eskola / Guraso Elkartea / CD Ugao / Ugaoko Jubilatuak
1409 – Ugaoko Udala / Ugaoko Dorretxea
1410 – Ugaoko Bildu / Zeberioko Sortu / Zeberioko Austarri Mendi Taldea / Zeberioko Iturripe Kultur Elkartea

ARRIGORRIAGA 10:25
1411 – Decoletaje y fijacion / Gure Esku Dago / Madalen
1412 – On Egin / Euskara Elkartea
1413 – Arrigorriagako Eskola / Aritzberri / Arguia Pilota Eskola / Etorkizun Futbol Taldea / Gure Magalean Guraso Elkartea
1414 – Osakidetza
1415 – Arrigorriagako Institutua
1416 – Zaratamoko Eskola
1417 – Zaratamoko Udala

SAN MIGEL 10:38
1418 – Sofia Taramona Eskola / Mikelats Kultur Elkartea / San Migelgo Auzo Elkartea

BASAURI 10:53
1419 – Mercabilbao / Txokoak
1420 – Auzo Elkarteak / Basauri Ikastetxea
1421 – Basauriko udalbatza / Sorgina Kultur Elkartea / Kareagako Auzo Elkartea / Haur Alaiak Guraso Elkartea / Jubilatuak El Kalero
1422 – Emakumeak / Irrintzi Soluciones Adaptadas
1423 – Euskara / Herri Mugimenduak
1424 – Hezkuntza / Kultura
1425 – Kirola (Indartsuk eramango du lekukoa)
1426 – Langileak
1427 – Arizko Ikastola
1428 – EH Bildu
1429 – EAJ
1430 – Suhiltzaileak
1431 – AEK

ETXEBARRI 11:39
1432 – Etxebaila Dantza Taldea / Kukullaga Areto Futbol Taldea / Talka-Mugarri Gazteguneak / San Antonioko Jai Batzordea
1433 – Etxebarriko Institutua / Bidea Sortzen IGE / Kukullaga Eskola + IGE / Euskaltegia
1434 – Etxebarriko Udala / Beti Batera / Itxaropena
1435 – Etxebarriko Jai Batzordea / Eutsuna / Bekosolo Dantza Taldea
1436 – Bridgestone (Basauri)

APERRIBAI 11:59
1437 – Aperribai

GALDAKAO 12:12
1438 – Gines / AEK
1439 – Anbulatorioko langileak
1440 – EPA
1441 – Udal langileak
1442 – Galdakaoko ikastetxeak
1443 – Pentsionistak / Erabide
1444 – Udal Euskaltegia
1445 – Ezker Abertzalea
1446 – Ganguren Mendi Taldea
1447 – EA / Galdakao Bizirik
1448 – Galdakaoko Institutuak
1449 – Agiñalde S.L. / Gazte Mugimendua

USANSOLO 12:57
1450 – U113 Lekubaso Triatloi Taldea / UJABA / Sortu / Usansoloko Talde Feminista / Burtotza Mendi Taldea / Usansoloko Apario Euskera Taldea / Mirari Emakum Taldea / Gorosibai Auzo Elkartea
1451 – Usansoloko Orfeoia / Unkinako ikastetxea / Usansoloko Racing Taldea / Oinarin Txintxilipurdi Dantza Taldea / Gure Esku Dago / Usansoloko Txoribeltz Saskibaloi Elkartea / Usansoloko Gure Herri Athletic Peña / Gazteberri
1452 – SD Umore Ona / Esku Pelota / Ludoteka / Umore Ona Txokoa / Lamintxu Gazte Asanblada / Usansolo Herria
1453 – Ospitalea
1454 – Transfusio eta Giza Ehunen Euskal Zentroa / GEURIA

Gora

Geuria Laguntzaileak Geuria Laguntzaileak